ІГРОВІ КОМПЛЕКТИ

Illustration

Світ Громад: Акселератор-ІІІ

Світ Громад: Акселератор-ІІІ – це третє, доповнене та актуалізоване, видання української настільної кооперативної стратегії у жанрі соціального симулятора. Ігрова механіка максимально наближена до реального життя і перемогти у грі можна лише кооперуючись та взаємодіючи.

Illustration

54 професії XXI століття

Це гральні карти із 54 професіями XXI століття, які ми відібрали із різноманітних переліків, які гуляють просторами інтернету, та описують ті сфери зайнятості, які тільки з'являються і точно будуть високооплачуваними у найближчі десятиліття. 

Illustration

World of Communities: Accelerator

англомовна версія третього релізу «Світ Громад: Акселератор ІІІ» — настільної симуляційної кооперативної стратегії, яка вчить співпрацювати.

Illustration

Молодіжна рада

Молодіжна рада: спеціалізована комплектація настільної освітньої стратегії-симулятора «Світ Громад» з комплектами додатків ігрового реквізиту «Молодіжна рада», «Інклюзивність» та з «USEreUSE», яка створена для навчання старшокласників та молоді актуальним та життєво наобхідним навичкам.

Illustration

Lumea Comunitatilor

Румуномовна локалізація гри «Світ Громад», розроблена для Республіки Молдова — настільна симуляційна кооперативна стратегія, яка вчить співпрацювати.

На емоціях

На емоціях

"На емоціях" - ігрофікований комплект для здобуття мікрокваліфікації "Ментор з емоційної компетентності"