Illustration

Крок за кроком

На емоціях

Покрокова інструкція із здобуття мікрокваліфікації"Ментор з емоційної компетентності"

Illustration

Що це і що далі?

1

Де я і чому я тут?

Ви на сервісній сторінці проекту "На емоціях". Ви потрапили сюди тому, що придбали чи отримали в інший спосіб цей освітній комплект. Нижче викладені інструкції та рекомендації для найбільш продуктивного освоєння цього продукту.

2

Комплектація

"На емоціях" роблять люди, а люди можуть помилятись. Тому, про всяк випадок, для початку перевірте комплектацію колоди. У вас має бути: 75 карт (для зручності вони пронумеровані), вкладка з 10-ма форматами використання, сама коробка і листівка з QR-кодом на цю сторінку.
! Якщо, раптом, ви чогось не дорахувались - напишіть звернення на цю пошту: moc.liamg%40anyretaktsivhkolib і ми дошлемо вам усе необхідне.

3

Доступ до відкритої спільноти

Якщо ви ще не долучені, то запрошуємо вас до відкритого телеграм-каналу спільноти "На емоціях": https://t.me/on_emotions. Це простір, де ми проводимо онлайн-заходи, даємо кориснощі в темах емоційної компетентності та розповідаємо про новини проєкту.

4

Організаційні моменти

Базовий контент навчальної програми розміщено на платформі WOC [online], для проходження курсу вам потрібно буде там зареєструватись. 
1. Лінк на реєстрацію на платформі: https://woc.org.ua/register?referral=VMgSXtYMG0guВраховуючи обсяг та структуру курсу, вам буде зручніше проходити його з ноутбука, стаціонарного комп'ютера чи планшета. Зі смартфона теж можна, але не так зручно.Не забудьте зайти на пошту, щоб в листі підтвердити реєстрацію на платформі.
2. Щоб після реєстрації не блукати ресурсом, ось прямий лінк відразу на онлайн курс: https://woc.org.ua/game/course/20
Щодо проходження курсу:1. Щоб пройти завдання (їх 22 у курсі) потрібно його "взяти в роботу". Після натиснення кнопки увімкнеться таймер зворотного відліку. До кожної теми вказано рекомендований час на виконання завдання (не хвилюйтесь, час розраховано з запасом, тож сильно поспішати не потрібно). У разі, якщо з якихось причин, ви не встигли виконати завдання в установлений час, його можна взяти в роботу повторно. Таймер виконує тут, швидше, фокусуючу функцію.
2. Вкінці кожного завдання є тест. Відповівши вірно на запитання, ви зможете перейти до наступної теми. Якщо ви помилились, не переживайте, тест можна відразу пройти повторно. Ми сприймаємо тестування як ще один елемент навчання, а не покарання.
3. Останнє завдання курсу не тестове, відповідь потрібно буде дати письмово, а саме обрати тип сертифіката та вписати унікальний пароль з вашої листівки. Далі потрібно дочекатись оформлення вам офіційного сертифіката. Зазвичай це займає один робочий день.

5

На коня

Вчитись з кимось завжди веселіше і продуктивніше ніж наодинці. Тому запрошуйте приєднуватись до спільноти "На емоціях" своїх колег, друзів та знайомих. Придбати собі комплект чи на подарунок можна за лінком: https://market.woc.org.ua/shop/na-emociyah-refleksivna-kartkova-gra
Офіційні новини проекту публікуються у телеграм каналі "На емоціях": https://t.me/on_emotions
Спілкування з авторами курсу, сертифікованими менторами з емоційної компетентності та з колегами по навчанню проходить у згаданому в п.3. телеграм-чаті.

Залишились питання?

Напишіть його у форму праворуч або в чат спільноти (у чат навіть краще, більше людей - більше експертизи).

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.