Illustration

Крок за кроком

НаЕмоціях

Покрокова інструкція із здобуття мікрокваліфікації"Ментор з емоційної компетентності"

Illustration

Що це і що далі

1

Де я і чому я тут?

Ви на сервісній сторінці проекту "На емоціях". Ви потрапили сюди тому, що придбали чи отримали в інший спосіб цей освітній комплект. Нижче викладені інструкції та рекомендації для найбільш продуктивного освоєння цього продукту.

2

Комплектація

На емоціях роблять люди, а люди можуть помилятись. Тому, про всяк випадок, для початку перевірте комплектацію колоди. У вас має бути: 75 карт (для зручності вони пронумеровані), вкладка з 10-ма форматами використання, сама коробка і листівка з QR-кодом на цю сторінку.
! Якщо, раптом, ви чогось не дорахувались - напишіть звернення на цю пошту: au.gro.cow%40emag і ми дошлемо вам усе необхідне.

3

Знайомтесь, керівниця проекту Катерина Білохівст

Скоріше за все ви вже отримали від Катерини чи когось із її колег запрошувальний лінк в закриту телеграм-групу. Якщо цього не трапилось, (наприклад, ви отримали "На емоціях" в подарунок), то напишіть їй в телеграм приватним повідомленням про свою готовність долучитись до спільноти проекту та пройти навчальну програму: @katebilokhvist

4

Організаційні моменти

Базовий контент навчальної програми розміщено на платформі WOC [online], для проходження курсу вам потрібно буде там зареєструватись. 
Лінк на реєстрацію: https://woc.org.ua/register?referral=VMgSXtYMG0guВраховуючи обсяг та структуру курсу, вам буде зручніше проходити його з ноутбука, стаціонарного комп'ютера чи планшета. Зі смартфона теж можна але не так зручно.
Щоб після реєстрації не блукати ресурсом, ось прямий лінк відразу на онлайн курс: https://woc.org.ua/game/course/20
Щоб пройти завдання - потрібно його "взяти в роботу". Після натиснення кнопки увімкнеться таймер зворотного відліку. До кожної теми вказано рекомендований час на виконання завдання (не хвилюйтесь, час розраховано з запасом, тож сильно поспішати не потрібно). У разі, якщо з якихось причин, ви не встигли виконати завдання в установлений час, його можна взяти в роботу повторно без будь-яких спеціальних санкцій. Таймер виконує тут, швидше, фокусуючу функцію.
Вкінці кожного завдання є тест. Відповівши вірно на запитання, ви зможете перейти до наступної теми. Якщо ви помилились, не переживайте, тест можна відразу пройти повторно. Ми сприймаємо тестування як ще один елемент навчання а не покарання.
Останнє завдання курсу не тестове, відповідь потрібно буде дати письмово і дочекатись оформлення вам офіційного сертифікату. Зазвичай це займає один робочий день.

5

На коня

Вчитись з кимось завжди веселіше і продуктивніше ніж наодинці. Тому запрошуйте приєднуватись до спільноти "На емоціях" своїх колег, друзів та знайомих. Придбати собі комплект чи на подарунок можна за лінком: https://market.woc.org.ua/shop/na-emociyah-refleksivna-kartkova-gra
Офіційні новини проекту публікуються у телеграм каналі "На емоціях": https://t.me/on_emotions
Спілкування з авторами курсу, сертифікованими менторами з емоційної компетентності та з колегами по навчанню проходить у згаданому в п.3. телеграм-чаті.

Залишились питання?

Напишіть його у форму праворуч або в чат спільноти (у чат навіть краще, більше людей - більше експертизи).

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.