ПОСЛУГИ

Управлінське ігрове моделювання: залучення громадян через симуляційні ігрові сценарії

Симуляційна гра для цілісного розуміння інтересів та цілей різних груп стейкхолдерів щодо будь-яких питань розвитку територіальної громади, регіону, професійної чи соціальної спільноти.

Illustration

Практикум з гри «Світ Громад»: все включено

Спеціальна навчальна майстерня від сертифікованого майстра гри, який не лише привезе Вам ваш ігровий комплект а й проведе презентаційну гру щоб разом з вами розібрати ігровий реквізит, ігрові механіки та найбільш релевантні для вас рецепти використання гри (з книги “Fix It: 100 рецептів як виправити середовище грою «Світ Громад»”.

Illustration

Ігрова сесія з Майстром гри Світ Громад

Ігровий тренінг "Світ Громад: Акселератор ІІІ" з сертифікованим майстром гри. За обраним сценарієм відповідно до запиту Замовника.

Illustration

Гра-тренінг "На емоціях"

Тут ви можете замовити ігрові тренінги на 2-3 години про емоції для команди чи учасників вашого заходу та для інших груп від 5 до 100 осіб.

Illustration

Розробка корпоративної настільної гри-симулятора

Розробимо на замовлення симуляційну гру для потреб вашого бізнесу. Як мінімум - це ексклюзивний сувенір для ваших віп-клієнтів та партнерів. Але це тільки мінімум. Симуляційні ігри в першу чергу мають дуже утилітарну та прагматичну функцію.

Illustration

Малий турнір 3-5 команд

Турнір "Світ Громад" — це одночасна симуляційна гра на базі гри "Світ Громад" з визначеною кількістю столів (від 3 столів). Кожен стіл модерується сертифікованим майстром не нижче другого рівня за спеціально розробленим сценарієм та умовами.

Illustration

Кубок мера: молодіжний челендж "Я - мер"

Кубок мера — ігрофіковане командне змагання для швидкого залучення шкільної молоді, їх батьків та вчителів процеси розвитку громади: участь у місцевих ініціативах, розробка проектних пропозицій, організація та проведення локальних досліджень тощо.

Illustration

Онлайн-спринт

"Онлайн-спринт — це формат акселераційної освітньої гейміфікаційної програми, яка передбачає масове залучення учасників для швидкого онлайн-навчання через ігровий формат з метою сформувати в них потрібні установки, нові поведінкові моделі, розширити уявлення про процеси.