Image placeholder

Ігрова сесія з Майстром гри Світ Громад

18 600 грн *

Що цеІгровий тренінг "Світ Громад: Акселератор ІІІ" з сертифікованим майстром гри. За обраним сценарієм відповідно до запиту Замовника.

Для кого

👆Гра задумана і розроблена як інструмент автоматизації навчання (в тому числі і самонавчання) для людей, яким не байдужі громади, в яких вони живуть. Це відповідь на стандартні та нудні підходи до розвитку громад, неформальної освіти та впровадження реформ.
А також Для усіх, хто плануєте придбати ігровий комплект «Світ Громад» і бажає гарантувати собі швидке освоєння інструмента під власні потреби:
● громадських організацій, ініціативних груп, які працюють для розвитку своєї громади;● молодіжних організацій;● професійних та інших спільнот;● працівників Органів Місцевого Самоврядування;● освітніх закладів.

Що отримують учасники практикуму

● Виїзний одноденний (8 год) практикум за обраним сценарієм відповідно до запиту Замовника, від сертифікованого майстра гри «Світ Громад» (не нижче ІІ рівня) у громаду.● Залучення до гри команди до 5 осіб (за одним ігровим столом).● Повноцінна гра з чітким та послідовним розбором обраного сценарію для досягнення поставлених цілей.

Крок за кроком

  Зробити замовлення.

  Отримати зворотній дзвінок від Менеджера.

  Надати інформацію про учасників та ціль заходу.

  Узгодити дату та час візиту майстра гри.

  Організувати відповідний простір для проведення заходу на 4-8 годин.

  Зібрати свою команду.

  Прийняти участь в заході.

  Отримати короткий Звіт від Майстра гри.

* Ціна може змінюватися відповідно до логістичних затрат.