Image placeholder

Малий турнір 3-5 команд

145 000 грн.

Тривалість: 4-8 годин
Турнір "Світ Громад" — це одночасна симуляційна гра на базі гри "Світ Громад" з визначеною кількістю столів (від 3 столів). Кожен стіл модерується сертифікованим майстром не нижче другого рівня за спеціально розробленим сценарієм та умовами.

Умови турніру оголошуються учасникам наперед. Учасники обов'язково мають попередньо ознайомитися з умовами і розрахунковою тривалістю турніру і зареєструватися/підтвердити свою участь. Координує і фасилітує процес підготовки та проведення турніру координатор-фасилітатор.

Для модерації гри у рамках турніру запрошуються у першу чергу сертифіковані майстри, які:

● системно проводять ігри з різними цільовими групами● розвивають у себе навички підприємливості, розуміння сучасних освітніх технологій та процесів● практикують власні ігрові експерименти та дослідження● можуть підтвердити свою майстерність відгуками замовників ігор● працюють за автономним графіком

Формат турніру з гри "Світ Громад" ефективно працює для таких цілей:

● налагодження горизонтальних зв'язків;● тімбілдінг;● залучення аудиторії в складніші процеси;● розвиток навичок співпраці, конкуренції, підприємливості, лідерства;● створення синергії серед представників різних зацікавлених сторін;● пошук творчих нестандартних рішень для своєї сфери роботи;● обмін досвідом;● змістовне і корисне проведення часу в колі однодумців;● симуляція критичних ситуацій та пошук шляхів їх вирішення.

Можна застосовувати для таких аудиторій:

● підприємці та власники бізнесу;● працівники однієї великої компанії;● турнір між компаніями;● випускники навчальних програм;● голови громад та мери міст;● депутати місцевих рад, працівники ОМС (відділ економіки, внутрішньої політики та ін.);● молодь (шкільна, студентська);● громадські активісти;● сеньйори у громаді.

Турнір з гри "Світ Громад" може бути як самостійним заходом, так і частиною конференції, форуму, навчальної програми, молодіжного табору.

Системна участь у турнірах з гри "Світ Громад" розвиває такі якості та навички:

● підприємливість● довіру до колег та оргаіназацій● вміння домовлятися● здатність свідомо виходити з зони комфорту і ширше дивитися на світ навколо● вміння спокійно сприймати невдачі та робити продуктивні висновки● вміння брати на себе відповідальність у складних ситуаціях● уважність● вміння читати та виконувати інструкції● вміння слухати інших, висловлювати свої думки

Хто вже скористався?

Турнір "Світ Громад" став органічною частиною інтеграційних заходів для партнерів для):

● Проект Thomson Foundation - голос місцевих ЗМІ● Всеукраїнського форуму "Добробут громад" - соціальної ініціативи МХП● Школа бізнесу Нової Пошти● Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА● БФ ICEPP● Eastern Partnership Civil Society Facility – Regional Actions Project● БФ МХП Громаді● DVV International Georgia

Відгуки

Було дуже добре, що ми проведи гру у перший день програми, тому що учасники один одного не знали, і працюючи у одній команді, вони мали змогу налагодити контакти один з одним.

Наталія Шкуркадиректорка БФ ICEPP

Всеукраїнський форум розвитку місцевих ініціатив «Добробут громад» від МХП — це не лише налагодження правильних комунікацій між бізнесом та громадою через нові моделі громадянського суспільства, а й випробування практичного курсу «Світу громад». Під час гри учасники Форуму вчилися усвідомлювати моделі роботи громади, намагалися зрозуміти важливість навичок, які треба розвивати, щоб успішно керувати і розвивати ОТГ.

З релізу Благодійного фонду "Урожай громаді"

Продовжуємо зустрічі з нашими випускниками. Цього разу – зіграли у бізнес-гру "Світ громад: coopetition" у Полтаві. Весело, цікаво, а головне – з користю провели час. Словом, перемогли усі . Незвичний формат зустрічі виправдовує себе на 200 %. Далі – більше!

З релізу Школи Бізнесу від Нової пошти.

Бажаєте замовити Малий турнір?

Що входить у вартість:

● Дизайн заходу, розробка тематичного сценарію під цілі та задачі замовника.● Координація та підготовка майстрів.● Проведення турніру на до 5 столів (до 30 учасників).● Логістичні витрати для команди майстрів (проїзд, проживання, добові, гонорари).● Всі податки та адміністрування контракту.● Оренда ігрових комплектів "Світ Громад" (українською, російською, англійською)

Не входить:

● оренда місця проведення та технічного обладнання;● харчування учасників турніру;● винагороди переможцям.

Додаткова опція:

Пдготовка аналітичного діагностичного звіту.