Image placeholder

Онлайн-спринт

270 000 грн.

"Онлайн-спринт — це формат акселераційної освітньої гейміфікаційної програми, яка передбачає масове залучення учасників для швидкого онлайн-навчання через ігровий формат з метою сформувати в них потрібні установки, нові поведінкові моделі, розширити уявлення про процеси. Після проходження курсу можливе ще й виконання додаткового завдання. Спринт також має елемент змагальності: учасники, які швидше за всіх проходять курс, отримують винагороди від організаторів.

Формат

● Проходження міні-онлайн-курсу у вигляді коротких практичних домашніх завдань на платформі woc.org.ua для швидкого й правильного заглиблення в потрібну тематику;● Виконання додаткового завдання поза курсом (за потреби).● Спринт також має елемент змагальності: учасники, які швидше за всіх проходять курс, отримують винагороди від організаторів.

Спринт дозволяє замовнику

● швидко генерувати та перевіряти гіпотези;● отримувати швидкі результати: навчати велику кількість людей одночасно за короткий період чи залучати їх у певний процес;● працювати зі структурованим середовищем з меншою кількістю невідомих;● отримати можливість у ненав'язливій, але ефективній для засвоєння інформації формі донести меседж потрібній аудиторії, залучити учасників до своїх активностей;● просувати свій продукт, організацію, послуги тощо

Тривалість

До 4 тижнів (включно із розробкою спринта), залежно від потреб замовника та нявності ідей/матеріалів для розробки міні-онлайн-курсу. 

● 2 тижні: розробка онлайн-курсу, відеотизера, підготовка матеріалів для спринта; залучення учасників.● 1 тиждень: онлайн-спринт на платформі woc.org.ua, виконання додаткового завдання учасниками.● 1 тиждень: підбиття підсумків, короткий звіт.

Бажаєте замовити Онлайн-спринт?

Що входить у вартість:

● дизайн спринта і міні-онлайн-курсу;● розробка відео-тизера спринта;● супровід учасників (розробка інструкцій, 2 зумінари, перевірка домашніх завдань на платформі, комунікаційний та технічний супровід);● подарунки та сертифікати для учасників;● фейсбук-реклама;● контент-супровід.

Хто вже скористався

Illustration
Illustration
Illustration

Зразок реалізованого проекту: Молодь і місцеві вибори 2020

Інфографіка дослідження "Нові формати залучення незалучених аудиторій"WOC online [infographics].pdf