Управлінське ігрове моделювання: залучення громадян через використання симуляційних сценаріїв

360 000 грн (60 учасників за 4 години)

Це — симуляційна гра в стилі government simulation game* для цілісного розуміння інтересів та цілей різних груп стейкхолдерів щодо будь-яких питань розвитку територіальної громади, регіону, професійної чи соціальної спільноти.

*Government simulation game - cимуляція уряду або політична симуляція – це гра, яка намагається імітувати уряд і політику всієї нації або її частини. Ці ігри можуть включати геополітичні ситуації (що включають формування та виконання зовнішньої політики), створення внутрішньодержавної політики або моделювання політичних кампаній, а також моделювання окремих громад чи створення місцевих та регіональних політик.

wikipedia

Що це?

● групова зустріч на 30-100 учасників. ● тривалістю від 4 годин до 3 днів і більше.● за структурованим сценарієм з елементами рольової гри.● модерована кваліфікованим фасилітатором (командою фасилітаторів).● для вирішення конкретно сформульованої задачі.● що стосується життя усієї спільноти чи громади.● на основі попереднього аналізу (дослідження) контексту.

Як це відбувається?

● Всі учасники діляться на групи по 5-10 осіб. ● Групи відображують реальні групи стейкхолдерів, мають свої сильні та слабкі сторони, що допомагає учасникам зрозуміти соціальні, політичні, економічні цілі та потреби різних груп суспільства.● Широкий вибір випробувань та ситуацій вимагають від учасників сфокусованої роботи, рефлексії та комунікації.● Ігрові симуляційні механіки забезпечують повне занурення в тематику.● Увесь час протягом симуляції учасники взаємодіють між собою як індивідуально так і від імені груп, інтенсивно прокачують навички ведення переговорів, прийняття рішень, формування коаліцій, адвокація своїх потреб та цілей, критичне мислення, тактичне та стратегічне планування.


Для кого?

Прогресивні громади - для стратегування, інтеграції, визначення та усвідомлення спільних інтересів та напрямків розвитку усієї громади.Політичні партії - для розвитку низових структур, навчання партійних працівників та волонтерів взаємодії з потенційними виборцями, для дослідження інтересів та електоральних настроїв різних груп стейкхолдерів.Громадські організації - для формування дієвих коаліцій, що просуватимуть інтереси широких соціальних груп, вразливих верств населення, для розвитку навичок адвокації та взаємодії з органами місцевого самоврядування.Середній та великий бізнес - для формування практики продуктивної взаємодії між різними підрозділами, учасниками мережі, для кращого розуміння різних цілей в представників різних цільових аудиторій та інтересів в груп стейкхолдерів.

Кількість залучених учасників: 30-100 і більше.


Що забезпечує високу включеність і залученість?

● Гра та змагальність процесу.● Навчання та робота в групі.● Системна комунікація.● Наявність команд та виявлення лідерів.● Емоційний досвід, що зберігається назавжди.

Тривалість

1

2 тижні

Підготовка та адаптація механік під потреби замовника.

2

4 години

Організаційний інструктаж представників замовника, які будуть залучені в симуляції (за потреби).

3

4 годин - 3 дні

Проведення симуляції.

4

1 тиждень

Аналітичний звіт.

Вартість для 60 учасників за 4 години - 360 000 грн.


Що входить у вартість?

● Підготовка та адаптація механік під потреби замовника.● Організаційний інструктаж представників замовника (за потреби).● Попередній інструктаж учасників (за потреби).● Логістика (приїзд, проживання, харчування) команди фасилітаторів.● Витратні матеріали та ігровий реквізит.● Проведення симуляційної гри командою фасилітаторів та асистентів.● Аналітичний звіт за результатами гри.

Відгуки учасників

Тарас Пахолюк

архітектор, урбаніст

Цілі всієї громади важливіші за цілі окремих груп.

В нас були скандали, сварки, суперечки. Просто сьогодні феноменальний день, але для мене висновок особисто такий - тільки об'єднавшись, і зрозумівши, що цілі громади є ціннішими, ніж цілі окремої соціальної групи, бо їх досягнення збільшує додану вартість міста, і громади як такої. Тільки після цього розуміння ми, в принципі, змогли досягти того, що ми досягли. І тому я хочу всім подякувати.

Алла Доманська

депутатка Луцької міської ради

Не варто боятись складних важливих проектів та ховатись від них за простими рішеннями.

Ми сьогодні всі зрозуміли, що об'єднуватися треба, і лише об’єднуючись ми можемо досягати великих цілей, хоча мені здається, це якраз нам найважче було зробити, власне, об'єднатися, бо зрозуміти ми це змогли, а реалізувати напевно не на 100%. І це річ, про яку, треба ще подумати, як от, власне, здійснювати цю єдність на практиці. Ще мені здається, що є у нас у всіх така спокуса в першу чергу хапатися за реалізацію тих речей, які реалізувати просто і легко. Ми всі хотіли швиденько зробити щось просте і відмовлялись від глобальних проектів, бо вони складні. Вони дороговартісні, вони вимагають багато ресурсів. І оця річ, яку мені б хотілося змінити в кожному з нас – не боятися тих труднощів, і ставити собі великі цілі.

Євген Павельчук

підприємець, викладач, волонтер

Системний підхід важливіший за ситуативні рішення.

Деякі проекти реалізовувалися за залишковим принципом. На що залишилося грошей і ресурсів – то ми і зробимо. Тому я думаю, всім потрібно зробити висновок про це – не завжди більше це краще. Нехай краще буде менше але якісніше, ніж буде більше, але мало кому потрібно.

Ми співпрацюємо

Часті запитання

Чи може бути менше ніж 30 учасників?

Так. Групова динаміка в симуляційній грі передбачає розігрування учасниками різних ролей, яких має бути достатньо для релевантної симуляції. Тому для планування заходів на середню кількість учасників менше 30 варто передбачити додатковий час на адаптацію методики для середніх груп.

Скільки максимально може бути учасників?

Максимальна кількість учасників не обмежена але після 100 учасників суттєво змінюються вимоги до місця проведення симуляції, що потребуватиме додаткових консультацій та витрат.

Як самостійно порахувати вартість симуляції?

Формула ціноутворення:
90 000 грн + (Р х 4 500 грн х Т),
де P - це кількість учасників,Т - це кількість симуляційних часових слотів, = 4 години.

Замовити дзвінок

Заповніть форму і ми вам зателефонуємо, проконсультуємо та домовимось про подальші кроки.
Або сконтактуйте з нами в інший, зручний вам спосіб:тел.: 063 411-83-52е-пошта: au.gro.cow%40troppusтелеграм/вайбер: 063 411-83-52

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.