Про продукт та рекомендації до використання"54 професії XXI століття"

Illustration










Вітаємо, у вас в руках гральні карти які:● виконані в оригінальному дизайні, і ми дуже старались не перекреативити і не пожертвувати іграбельністю;● надруковані на найкращому трислойному папері для покерних карт з графітовою прослойкою та дворазовим лакуванням;● карти покерного формату (трохи ширші за звичайні бриджеві - їх краще видно на столі);● це класична покерна колода у 52 карти + 2 джокери.
Карти випущені в екосистемі Світу Громад тому — це ще й освітній інструмент. Кожна карта веде до розуміння однієї із 54 професій, які набувають популярності і будуть потрібними у ХХІ столітті ще принаймні 20-50 років.
Тут можна почитати про історію виникнення продукту.
Як це працює?На кожній карті розміщено назву однієї з професій та QR-код, який веде на одну із 54 тем он-лайн курсу «54 професії ХХІ століття».
Кожна тема — це короткий опис професії та невеличке домашнє завдання.
Рекомендації1. Ви можете просто ознайомлюватись із професіями, граючи в звичні карткові ігри.2. Щоб отримати доступ до тестів і збереження прогресу - потрібно зареєструватись на woc.org.ua.3. Проходити завдання краще за ноутбуком, стаціонарним комп’ютером чи з планшета - так значно зручніше. Також публікації не за всіма додатковими сторонніми посиланнями адаптовані під мобільний вивід.4. Після успішного виконання тестів для 54 тем ви зможете згенерувати собі сертифікат про проходження курсу у форматі pdf.
Що це за професії? Ми відібрали 54 професії із різноманітних переліків, які гуляють просторами інтернету, та описують ті сфери зайнятості, які тільки з'являються і точно будуть високооплачуваними у найближчі десятиліття. Наприклад: он-лайн терапевт, спеціаліст з гідропоніки, пілот (оператор) дронів. 
Кому це підійде? ● Старшокласникам, які шукають свій професійний шлях і точно не хочуть бути філологами чи юристами. ● Батькам старшокласників, які відчувають, що філологів та юристів вже забагато, а часу замало щоб досліджувати що ще є перспективного крім програмування. ● Дорослим, які вигоріли, втомились чи просто ненавидять свою поточну роботу і вже мають внутрішні сили щоб щось змінити у своєму професійному житті і шукають останній поштовх.  ● Експертам та консультантам з профорієнтації як робочий інструмент. 
В Умовах війниЦе спосіб не лише відволіктись граючи, а й можливість пофантазувати і попланувати свій подальший професійний розвиток. Практика показує, що саме зараз багато людей переосмислюють своє попереднє життя загалом і її професійну частину зокрема. Хтось вже розпочав проекти, про які давно мріяв та не вистачало якогось поштовху. Хтось саме задумується над тим, чим займатись зараз та після війни.
Чому саме гральні карти? ● Звичний, усім відомий продукт. Зрозумілий предмет, який майже всі бачили, знають і вміють грати бодай в одну якусь гру, (але будемо чесними - не в одну ;)● Зручно брати з собою в дорогу і навіть грати в дорозі. Поміщається в будь-яку кишеню.● Реіграбельні — відомі десятки й сотні ігор в карти, які до того ж не набридають роками... і навіть поколіннями.● Можна використовувати самому - наприклад, розкладаючи пасьянси.● Хороший подарунок із змістом в якісному виконанні за прийнятну ціну.
100 способів використання скоро буде...

Команда проекту

Illustration

Михайло Войтович

Ігромеханік, керівник проекту

au.gro.cow%40emag | @igelios

Ідея та концепція проекту, структура навчальної програми та координація команди.

Illustration

Дар’я Кутова

Перекладач китайської та англійської мов

moc.liamg%40dashaiahsad | @ddd9977

Навчальні матеріали та сертифікаційні тести для он-лайн курсу "54 професії ХХІ століття".

Illustration

Олександр Башняк

Дизайн

moc.liamg%40mihrofxela

Дизайнерське управління проектом, додрукарська підготовка та координація виробництва.

Illustration

Денис Ковальчук

Дизайн

@kovdenoleks

Графічне виконання персонажів, дизайн.

Якщо у вас виникли запитання, рекомендації чи пропозиції. Або можливо ви б хотіли випустити схожий освітній інструмент, який затягуватиме користувачів у сферу вашої діяльності -

просто напишіть

Михайло Войтовичe-mail: au.gro.cow%40emagtelegram: @igelios