Click to order
ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
Ваше імя та прізвище
Ваш Email
Ваш телефон
Доставка Новою поштою
Коментар
Payment method
Close
У вас виникли питання?
Я погоджуюсь з умовами політики конфіденційності
Сервісна сторінка
По-перше, це гральні карти. Стандартна покерна колода: 4 масті від 2 до туза та 2 джокери. І вони повністю іграбельні для будь-яких ігор з картами. Від дурня і преферансу до пасьянсів та гадань ;)

По-друге, це хороший подарунок комусь або собі. Самобутній дизайн, якісні матеріали, покерний розмір. Завжди можна взяти з собою на відпочинок, у подорож або перекинутись в партійку вдома чи з друзями.

По-третє, не були б ми Світом Громад якби просто отак взяли і випустили звичайну колоду карт. Ця колода — це ще й освітній інструмент. Кожна карта веде до розуміння однієї із 54 професій, які ми назвали професії майбутнього.

Як це працює?
На кожній карті окрім масті та ваги (наприклад бубновий король) ще розміщено назву однієї з професій та QR-код, який веде на одну із 54 тем он-лайн курсу «Професії майбутнього» на woc.org.ua (перед використанням потрібно буде зареєструватись).

Кожна тема — це короткий опис професії та не складне практичне домашнє завдання, виконання якого допоможе краще зрозуміти професію. А якщо ви саме обираєте ким бути чи в кого перекваліфікуватись, — то й відчути чи воно ваше.

Що це за професії?
Ми відібрали 54 професії із різноманітних переліків, які гуляють просторами інтернету, та описують ті сфери зайнятості, які тільки з'являються і точно будуть високооплачуваними у найближчі десятиліття. Наприклад: он-лайн терапевт, спеціаліст з гідропоніки, пілот (оператор) дронів.

Кому це підійде?
Старшокласникам, які шукають свій професійний шлях і точно не хочуть бути філологами чи юристами. Батькам старшокласників, які відчувають, що філологів та юристів вже забагато, а часу замало щоб досліджувати що ще є перспективного крім програмування.

Дорослим, які вигоріли, втомились чи просто ненавидять свою поточну роботу і вже мають внутрішні сили щоб щось змінити у своєму професійному житті і шукають останній поштовх. Експертам та консультантам з профорієнтації як робочий інструмент.

Чому саме гральні карти?
Ми знаємо, що у суспільстві, особливо в шкільному середовищі, панує упередження до гральних карт як до чогось демонізованого. Досі в окремих школах забороняють ходити в джинсах, кольорових шкарпетках, користуватись сучасними технологіями. А ще є вчителі, які панічно бояться дистанційного навчання. Так от, цей продукт точно не для таких середовищ.

А насправді:
  • гральні карти — звичний і зрозумілий предмет, який майже всі бачили, знають і вміють грати бодай в одну якусь гру, (але будемо чесними - не в одну ;)
  • займають мало місця і можуть використовуватись в дорозі, на відпочинку чи вдома і в гостях на дозвіллі;
  • реіграбельні — існують десятки й сотні ігор в карти, які до того ж не набридають роками... і навіть поколіннями;
  • коли ви пройдете усі 54 домашні завдання і дізнаєтесь все про професії майбутнього — у вас все ще буде колода карт в оригінальному дизайні та приємному поліграфічному виконанні.

Бонус
І ще, після проходження усіх 54 завдань — система згенерує і ви зможете собі завантажити сертифікат про проходження профорієнтаційного курсу «Професії майбутнього».

Замовити 54 професії майбутнього