Image placeholder

На емоціях

ігрофікований освітній комплект для здобуття мікрокваліфікації:
"Ментор з емоційної компетентності"

Що це і для кого?

Це ігрофікована навчальна програма, після якої ви здобудете додаткову кваліфікацію. Кому буде корисним стати "Ментором з емоційної компетентності":

В першу чергу людям, які залучені в громадську та волонтерську діяльність або просто ведуть активний спосіб життя і цікавляться собою та власним емоційним розвитком або розвитком своїх команд та організацій.
Для тих, хто працює з вразливими категоріями людей, особливо з тими, хто постраждав від російського вторгнення і вимушений був покинути свої домівки (ВПО).
Для тих, хто відчуває складності в комунікації з новими людьми, з висловленням свого ставлення до подій та ситуацій, з розумінням своїх та чужих емоційних станів. 
Для управлінців, яким потрібно розкрити людей, інтегрувати новачків, посилити взаєморозуміння у команді, розуміти причини поведінки працівників та клієнтів.

Illustration

Після проходження навчання ви будете знати

Про емоції

● формати якісного стосунку з власними емоціями, а також їхні види й функції у моєму житті;● про самопоміч у ситуаціях де я можу втратити керунок;● про параметри емоційної компетентності та як це допомагає у стосунках.

Про менторство

● переваги менторського підходу для розвитку людини;● про що не забути, щоб результати взаємодії перейшли в дії;● особливості індивідуального менторства та менторства груп.

Про методи роботи

● особливості 10 форматів використання колоди карт "На емоціях" для індивідуального та групового розвитку;● методи адаптації своїх знань про продукт для максимальної продуктивності в роботі з власною цільовою аудиторією.

Після проходження навчання ви будете вміти

Щодо емоцій

● займатись продуктивною рефлексією, замість самокопання;● формувати зв'язок між емоціями та думками, замість створення конфлікту між ними;● використовувати знання і розуміння своїх емоційних реакцій та реакцій інших людей для побудови комунікації й толерантної атмосфери, замість уникання напруги та імітації стосунків з людьми.

У менторстві

● виявляти справжній запит менті (того, кому ви надаєте менторський супровід), навіть якщо менті — це ви самі;● формувати індивідуальні та групові плани розвитку;● розширяти свій світогляд та світогляд людей з допомогою менторських практик.

З аудиторією

● вирішувати практичні задачі у своєму житті та у роботі з цільовими групами з використанням 10 форматів "На емоціях";● конструювати власні формати розвитку своєї емоційної компетентності та цільових груп;● передавати здобуті знання у сфері емоційної компетентності іншим людям.

Формати (рецепти) використання

Зверніть увагу! В комплект входять 10 перевірених форматів. При цьому, усі покупці отримують доступ до спільноти, для обміну власними форматами та доступ до нових форматів від команди розробників. Наприклад, вже зараз, додатково описані та тестуються ще три формати.

Неформальні зустрічі

Для друзів, близьких знайомих, членів команди.

Зміцнення команди

Для тренерів, фасилітаторів, менторів та лідерів груп.

Поглиблення стосунків

Для друзів, родичів, партнерів, колег.

selfy stick camera photo

Аналіз прожитого дня

Особисто для себе, наодинці, гра з самим собою.

Група підтримки

Для психологів, тренерів, менторів, лідерів команд.

Старт і завершення заходу

Для менторів, тренерів, фасилітаторів, лідерів команд.

association, network, engineer, gear, society

Креативна вечірка

Для друзів на вечірках та попутників у дорозі.

Для закоханих

Для аналізу стосунків у парах.

Глибока рефлексія

Для тих, хто хоче заглибитись в розуміння сутності емоцій.

crocodile

Для розваг

Для гучних вечірок, відпочинку на природі.

Навчальна програма

Усі власники комплектів отримують доступ до навчальної програми за наступними модулями

 • Модуль 1. "На емоціях": поняття та особливості використання

  ● Історія та причини виникнення "На емоціях".● Що таке емоції: підходи до розуміння та трактування.● Що таке емоційний інтелект.● Сфери та цілі використання.
  ● Цільові аудиторії.
  ● Розбираємо 10 базових форматів.

 • Модуль 2. Емоційна компетентність

  ● Що таке емоційна компетентність. Емоційна компетентність та психічне здоров'я. Правда та міфи про емоційний інтелект.● Емоційна компетентність в освіті, громадському житті, бізнесі.

 • Модуль 3. Менторство

  ● Менторство: поняття, основні характеристики та принципи. Сам собі ментор на емоціях. Індивідуальне менторство.● Менторство для пар.● Менторство для малих та середніх груп.

 • Модуль 4. Розробляємо власний формат "На емоціях"

  ● Структура формату (рецепту) використання "На емоціях".● Формулювання продуктивної цілі, встановлюємо баланс, визначаємо чутливі та ризикові фактори.● Виписуємо і тестуємо свій формат крок-за-кроком.

Комплектація

Кожен власник комплекту "На емоціях" отримує

75

Двомовних карт з емоціями

10

Перевірених форматів використання

8+

Годин навчання теорії та практики

1

Сертифікат "Ментор з емоційної компетентності"

Illustration

На емоціях

ігрофікований освітній комплект для здобуття мікрокваліфікації:

"Ментор з емоційної компетентності"

1970 грн+ безкоштовна доставка по Україні до відділення Нової пошти

Для тренерів

Ми з радістю розробимо для вас чи/та для ваших партнерів індивідуальну програму навчання для тренерів (ТоТ) та спеціальні формати використання "На емоціях" під особливі цілі та завдання та роботу з цільовими групами та спільнотами.

Для гуртовиків

Якщо ви маєте потребу та бажання закупити "На емоціях" партією у понад 50 комплектів, ми індивідуально запропонуємо вам корисний подарунок або приємний бонус. Якщо купуєте для своїх партнерів - готові проадмініструвати усю необхідну логістику.

Команда проекту

Illustration

Катерина Білохвіст

авторка та керівниця проекту

соціально-активна учасниця безлічі ініціатив та проектів, трохи дизайнерка та урбаністка, а ще молодіжна працівниця та тренерка

Illustration

Катерина Бурдило

консультантка проекту, менторка з психології

практичний психолог, психотерапевт в мультимодальному підході з базою клієнт-центрованої школи, кандидат на статус сексолога

Illustration

Уляна Кашепа

консультантка проекту, коуч

майстер-фасилітаторка програми «Активні Громадяни» від Британської Ради в Україні, 7 років реалізує проєкти соціальної дії для молоді


Illustration

Михайло Войтович

консультант проекту, ментор з ігротехніки

ігроінженер та ігротехнік, 7 років у розробці освітніх ігрових продуктів та ігрофікаційних систем, автор методології ігрового дизайну «Game It»

Illustration

Денис Ковальчук

продуктовий дизайнер

дизайнер комплексних освітніх розробок та ігрових продуктів

Illustration

Ірина Пилипчук

комунікаційниця

громадська діячка з 3-річним досвідом, випускниця Української Академії Лідерства, комунікаційниця в понад 15 соціальних проектів

FAQ

Як правило нас запитують

Як купити "На емоціях"?

Перейти по кнопці до замовлення, обрати зручний вам спосіб оплати, оплатити та спокійно чекати свій комплект.

Чи працюєте по перерахунку?

Так.

Чи працюєте з державними та муніципальними закладами?

Так.

Скільки коштує доставка?

Безкоштовно по Україні до відділення Нової пошти.

Скільки коштує навчання?

Безкоштовно для одного користувача одного комплекту.

Де можна спробувати?

Напишіть нам у контактну форму (внизу сторінки) населений пункт, в якому ви живете і ми повідомимо про найближчі можливості для тестування.

Партнери "На емоціях"

 • Illustration

  Game It

  Авторський проект про ігрову інженерію, ігровий дизайн, ігрофікацію та розробку ігрових рішень для освіти, розвитку бізнесу і спільнот.

 • Illustration

  ГО "ІПІД"

  Громадська організація, що з 2006 року спеціалізується на інформаційних, моніторингових та освітніх проектах, що використовують ігрофікацію, сучасні інформаційні технології та соціальні інновації задля впровадження змін в Україні та розвитку громад.

 • Illustration

  Світ Громад

  Місія компанії у сезоні 2022/2023 - швидка підготовка кадрів на спеціалізованих ринках з використанням ігрових та ігрофікаційних технологій для повоєнного відновлення України.

Контакти

Якщо у вас виникли запитання, ідеї чи пропозиції - скористайтесь формою праворуч або будь-яким іншим зручним для вас способом зв'язку:

e-mail

au.gro.cow%40emag

telegram

@igelios

mob tel

+38 (099) 776-555-1

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.