Image placeholder

54 професії ХХІ століття

Ігрофікований курс профорієнтації для підлітків, які обирають свою кар'єрну траєкторію та для дорослих, які готові до рішучих кар'єрних змін.

Щоб добре заробляти в майбутньому, потрібно обирати професію, за яку добре платитимуть в майбутньому!

Головний біль ХХІ століття

Яка там в нас зараз профорієнтація у школах? Яка-небудь чи жодної?Хтось може порадити консультанта по вибору професії для 10-класника?Що краще вивчати, щоб звільнитись з набридлої роботи і почати, нарешті, заробляти?

Illustration

Старшокласники

Мають право побачити, що професійна палітра не обмежується одними лише філологами, юристами та програмістами. Особливо у ХХІ столітті.

Illustration

Студенти

Мають право на розуміння перспектив застосування своїх знань в професійних сферах, які швидко прогресують у ХХІ столітті.

Illustration

Дорослі

Розуміють, що професія - це не обов'язково на завжди. Тому кожен має право для успішного розвитку нової, сучасної кар'єри у ХХІ столітті.

Що за професії?

Деякі вам видадуться дивними чи, навіть, фантастичними. Деякі виглядали фантастичними ще якихось 5-10 років тому.Ви ж зрозуміли натяк? ;)

Illustration

● Онлайн терапевт● Біоетик● Розробник кіберпротезів● Спеціаліст з імплантів● Медичний маркетолог● Інженер-генетик● Програміст здоров'я● Медичний робототехнік● Ментор онлайн праці● Екоаудитор● Урбан-садівник● Інженер еко-транспорту● Ігроінженер

Illustration

● Керівник цифровізації● Цифровий лінгвіст● ІТ-етик● Біопроектувальник● Біовідновлювач● Інженер-композитник● Розробник роботів● Оператор роботів● Агро-кібернетик● ГМО-агроном● Інженер 3D-друку● Пілот дрона● Інженер безпілотників

Illustration

● Оператор крос-логістики● Метеоенергетик● Енерго-оптимізатор● Енерго-дизайнер● Архітектор еко-поселень● Проектант еко-будинків● Перебудовник● Фасилітатор● Медіатор-конфліктолог● Екопроповідник● Соціальний модератор● Кібер-захисник● Кібер-слідчий

Illustration

● Оцінювач творчості● Інвестор в таланти● Трендвотчер● Практик-антрополог● Тренер з майнд-фітнесу● Ігромайстер● Переробник● Освітній консультант● Вірт-дизайнер● AR-інженер● Інфостиліст● Менеджер крос-культури● Science-художник

Протягом курсу

Ви дізнаєтесь:

● Особливості кожної із перерахованих вище 54 професій та 2 бонусних.● Що потрібно знати, щоб здобути кожну професію.● Що потрібно вміти, щоб здобути кожну професію.● Де в Україні можна розпочати рух до нової перспективної професії.

Ви отримаєте:

● Розуміння того, на скільки багатою і широкою є сучасна професійна палітра.● Бачення перспектив застосування практичних навичок в конкретних професійних сферах сучасності.● Натхнення для вибору своєї освітньої та професійної траєкторії.

Способи використання

Безтурботність

Граєте в свої улюблені карткові ігри і по-дорозі дізнаєтесь щось нове про сучасні професії

Занурення

Проходите карту за картою і послідовно занурюєтесь в кожну з 54 професій

Пріоритизація

Обираєте 5-7 професій, які найбільше вам відкликаються і робите перші практичні кроки у кожному з напрямків

Illustration

54 професіїХХІ століття

Ігрофікований курс профорієнтації для підлітків, які обирають свою кар'єрну траєкторію та для дорослих, які готові до рішучих кар'єрних змін.

В комплекті: 54 професії, онлайн курс та 54 домашні завдання, 3 формати використання, 1 колода покерних карт найвищої якості.

1970 грн+ Безкоштовна доставка по території України до відділення Нової Пошти

FAQ

Як правило у нас запитують

Як можна отримати карти?

Перейти по кнопці до покупки, обрати зручний вам спосіб оплати, кількість комплектів, оплатити та спокійно чекати свій комплект.

Доставка платна?

Доставка безкоштовна по території України до відділення Нової Пошти. Якщо ви оберете спосіб оплати "при отриманні", ви заплатите лише додаткову комісію, яку бере Нова Пошта такий спосіб.

Чи працюєте по перерахунку?

Так.

Чи є знижки?

При одночасній оплаті 20 і більше комплектів - знижка 10%.

Чому все-таки гральні карти?

Це, мабуть, найпоширеніший ігровий продукт, який в усьому світі часто використовують саме для систематизації якихось окремих вузьких сфер знань.

Але ж в карти грають на гроші?

На гроші можна грати в будь-що, навіть у футбол. Це вибір кожної окремої людини.

Команда

Illustration

Михайло Войтович

Ігроінженер, керівник проекту

Ідея та концепція проекту, структура навчальної програми та координація команди.

Illustration

Дар’я Кутова

Перекладач китайської та англійської мов

Навчальні матеріали та сертифікаційні тести для он-лайн курсу "54 професії ХХІ століття".

Illustration

Олександр Башняк

Дизайнер

Дизайнерське управління проектом, додрукарська підготовка фта координація виробництва.

Illustration

Денис Ковальчук

Дизайнер

Графічне виконання персонажів, дизайн.

Контакти

Якщо у вас виникли запитання, ідеї чи пропозиції - скористайтесь формою праворуч або будь-яким іншим зручним для вас способом зв'язку:
e-mail: au.gro.cow%40emagtelegram: @igeliosmob tel: +38 (099) 776-555-1

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.